Rooftop Campo Dei Fiori

  • 120 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Schody Hiszpańskie znajduje się w odległości 2 km od apartamentu Rooftop Campo Dei Fiori Rzym, natomiast Koloseum znajduje się w odległości 20 min pieszo.

W apartamencie Rooftop Campo Dei Fiori znajduje się również 2 lazienki. Ponadto w pokojach znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Obiekt noclegowy jest wyposażony w pełnowymiarową kuchnię dla tych, którzy chcą zadbać o siebie.

2-pokojowy apartament szczyci się pierwszorzędną lokalizacją i zaprasza gości do dzielnicy Norwood. Do centrum Rzymu można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Rynek Campo de' Fiori leży w zaledwie 550 metrach. Od tego apartamentu do przystanku autobusowego Rinascimento w małej odległości.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Rooftop Campo Dei Fiori Rzym
Central Apartment - Walk To Navona - Full Kitchen - Fast Wi-Fi & A-C
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Central Apartment - Walk To Navona - Full Kitchen - Fast Wi-Fi & A-C

9.2
Wspaniały 79 opinii
218 m od nieruchomości
USD 463 USD 417
za noc
Historic Center Apartment Rome
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Historic Center Apartment Rome

9.4
Wspaniały 41 opinii
232 m od nieruchomości
USD 262 USD 236
za noc
Luxury Navona Apartments By Flatinrome
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Navona Apartments By Flatinrome

8.9
Świetny 29 opinii
268 m od nieruchomości
USD 629 USD 566
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    17 km

    Stacje kolejowe

    Roma San Pietro Station
    1,6 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Pierwszy drink za darmo

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 13:00 do 23:59
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiCIR 18274,IT058091C2J6DYOO7H
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament Rooftop Campo Dei Fiori akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Rooftop Campo Dei Fiori nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w apartamencie Rooftop Campo Dei Fiori jest kuchnia?
      W apartamencie Rooftop Campo Dei Fiori goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym Ciampino
    17 km

    Stacje kolejowe

    Roma San Pietro Station
    1,6 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Rooftop Campo Dei Fiori Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij